«Сильні Жінки Українського Народу». Сьогодні чимало жінок захищають Україну. Одні боронять фронт: від початку вторгнення до лав ЗСУ долучилися близько 6 тисяч жінок, тож станом на липень їхня кількість перевищує 38 тисяч. Інші — забезпечують міцний тил та є надійною опорою для своїх побратимів і посестер, які перебувають у гарячих точках. Вони плетуть маскувальні сітки, створюють прихистки для переселенців, готують гарячі обіди, організовують поставку гуманітарних вантажів, доставляють карети швидкої з-за кордону, збирають кошти на допомогу армії та доглядають дітей. Кожна докладає зусиль у боротьбі з ворогом. І робить це так, як уміє найкраще.21листопада 2023 викладач Віта Шустова разом з майстром виробничого навчання Лесею Порхун провели виховний захід «Сильні Жінки Українського Народу». На захід були запрошені Наталія Фоміна( старший сержант та інструктор з тактичної медицини ) та Ольга Дудніченко ( старший солдат ). Гості поділились своїми життєвими історіями та досвідом, розповіли про зайняття волонтерством після виходу з військової служби. Ольга Дудніченко прочитала свої вірші. Кожен рядок віршу лягав на саме серце і викликав гордість за кожного українця. Гості відповіли на чисельні запитання учнів, які хвилюють : про мотивацію , натхнення та мужність. Запашні солодощі які учні приготовали власноруч саме для зустрічі та чай надали затишку і зворушливості.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennya_viber_2023-11-21_16-06-58-864-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennya_viber_2023-11-21_16-06-58-125-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennya_viber_2023-11-21_13-17-47-410-1.jpg)