26.11.2023.року в рамках акції «16 днів проти насильства» в групі С-23-3 класним керівником А. Кукурузенко була проведена виховна година «Ми проти насильства». Учні з цікавістю переглянули відео, висловили думки про власне відношення до насильства. Насильство є порушенням прав людини. Ми проти насильства, бо ми віримо у мир і справедливість. Ми віримо, що кожна людина має право на гідне життя, вільне від насильства. Ми можемо побудувати світ без насильства, якщо діятимемо разом.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/3-3.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/2-2.jpg)