#тижденьчитання2023
До Всеукраїнської інформаційно-просвітницької тематичної акції «Національний тиждень читання», мета якої – консолідувати українськесуспільство навколо читання як тренду, долучилися й учні груп ПВ-23-3 та ШЛ-21-3. Разом із викладачками Романовою О.О. та Корчуковою М.Ю. юнаки і дівчатка відвідали бібліотеку-філію № 4 ЦБС для дорослих, де дізналися про письменника «розстріляного відродження» Миколу Хвильового, зачитали уривки з його творів. Читання – основа життя самобутньої освіченої нації, гарна ідея для дозвілля, необхідність на шляху професійного зростання і соціальної адаптації, збереження ментального здоров’я.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/zobrazhennya_viber_2023-12-06_18-06-00-119.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/zobrazhennya_viber_2023-12-06_18-06-01-537.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/zobrazhennya_viber_2023-12-06_18-06-02-077.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/zobrazhennya_viber_2023-12-06_18-06-02-173.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/zobrazhennya_viber_2023-12-06_18-06-17-001.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/zobrazhennya_viber_2023-12-06_18-06-20-403.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/zobrazhennya_viber_2023-12-06_18-06-20-510.jpg)