29.11.23 р. у рамках діючої акції “16 днів проти насильства” практичний психолог Елеонора Бурдак підготувала і провела тренінг “Безпечна міграція та протидія торгівлі людьми” для учнів групи КМ-23-3В, які навчаються за професією “Кухар. Майстер ресторанного обслуговування”. Мета тренінгу – поширити знання учнів щодо важливих питань торгівлі людьми, застереження від фізичного і морального насильства, запобігання і протидія насильству; надання корисних порад щодо особистої безпеки.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/0-02-05-d8b05511a856f41d6be56b3240ade339f6b5e6431f6144bc8be0a1e2a8b4db5f_98d4c9535fceaa3f.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/0-02-05-a8111c0864bc64e1f54dcccf96ad37bcce1ebc264d943c2cd0dc2368e9dbee36_eca6ba2796c588b.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/0-02-05-79110fff95907d704a8df75919e1d9b767fce2fb73b4b8e6d58083fd92d61338_1e56b597f9d6745f.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/0-02-05-45d3e57a1b1a7fd12bf709ef2adc22e3bae9e53af798265e3dbf41933a9456f8_6a03870ad36ef768.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/0-02-05-11d7778e33c49b777a40e827a68b52bbeff23fc970910d07c936ceeb1da960f4_9692410ca8dce6f4.jpg)