Здобувачі освіти груп ПС-23-3; ОП-23-3 та С-22-3 разом з викладачем Віта Шустова та майстрами виробничого навчання Анна Гузова, Тетяна Крицька і Євген Мазур стали учасниками заходу який відбувся 8 грудня 2023 року в КрНУ ім.Остроградського на честь Дня Енергетика. Науково- технічна виставка, що була проведена в рамках заходу, зібрала лідерів галузі, представляючи передові технології та розробки. Круглий стіл на тему на тему “Підготовка конкурентоспроможних фахівців електроенергетичної галузі. Теорія і практика.”НВП “Енерго-плюс” обговорювали та демонстрували перспективи розвитку української енергетики.
“День енергетика – це не лише важлива дата та свято для фахівців і студентів а й крок у розвитку енергетики в Україні. Обмін ідеями та досвідом будує майбутнє галузі!”
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/IMG_3923.jpeg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/IMG_3929.jpeg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/IMG_4706.jpeg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/IMG_4707.jpeg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/IMG_4708.jpeg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/IMG_4709.jpeg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/IMG_4710.jpeg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/IMG_4711.jpeg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/IMG_4712.jpeg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/IMG_4713.jpeg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/IMG_4714.jpeg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/IMG_4715.jpeg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/IMG_4716.jpeg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/IMG_4717.jpeg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/IMG_4718.jpeg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/IMG_4719.jpeg)