Новорічні свята вже зовсім скоро і можна починати активні приготування. Здобувачі освіти групи СО-22-2в під керівництвом майстра виробничого навчання Аліси ЗАЛІСЬКОЇ виготовили новорічну ялинку
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/07/Screenshot_20240702_103628_Chrome-350x235.jpg)
Основне меню →
Додаткове →
Новорічні свята вже зовсім скоро і можна починати активні приготування. Здобувачі освіти групи СО-22-2в під керівництвом майстра виробничого навчання Аліси ЗАЛІСЬКОЇ виготовили новорічну ялинку
Схожі записи: