У навчально – практичному центрі на базі Регіонального центру професійно – технічної освіти № 1 м. Кременчука майстром виробничого навчання Раїсою Саутою був проведений майстер – клас з ліплення та приготування вареників. Учасники заходу, юнаки та дівчата, які навчаються за професією «Приладист. Слюсар КВПіА» та «Перукар. Візажист» ознайомилися з технологією приготування заварного прісного тіста на основі гарбузового, шпинатного та бурякового соку. Освоювали прийоми фігурного ліплення вареників та правила варіння виробів.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/07/Screenshot_20240702_103628_Chrome-350x235.jpg)