День чаю 15 грудня, до Дня чаю, викладач спецдисциплін Світлана Курочка разом з майстром в/н Вікторією Баранець провели майстер – клас «Історія та розвиток чайних традицій в Україні». Гостями заходу були здобувачі освіти РЦ ПТО №1 м. Кременчука, які навчаються за професією «Електрогазозварник» та з присутніми, набутими знаннями поділилися учениці за професіями сфери громадського харчування. Вони розкрили питання історії чаю, культури чаювання у різних країнах. Дослідження з географії допомогли прослідкували шляхи просування чаю всією планетою та розглянули проблеми упорядкування чайної плантації в Україні. Знання з фізіології та товарознавства допомогли донести корисні властивості чаю та вплив на організм людини, тонкощі застосування на ринку України. У практичній частині заходу всі учасники відчули аромат і ознайомилися із зовнішнім виглядом чайного листя різних видів чаю, насолодилися змінами кольору, аромату та смаку під час заварювання. Дегустували чай від ніжно-білого та молочного до елітного «Шу Пуер» з пікантними нотками. На завершення, до чаю «Червоний равлик» подавали східні солодощі. Зустріч пройшла в теплій та дружній атмосфері.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231215_143844.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231215_144451.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231215_143515.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231215_143249.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231215_131427.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231215_133123.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231215_133348.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231215_130807.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231215_130735.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/IMG-f3d55c1893bd67ceab9a50f922d82f53-V.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/IMG-d0c5a2244fff127d70426e403a8417cc-V.jpg)