#РЦПТО1
#Деньрідноїмови
#Мовніперегони
#Разомсильніші
Різні ракурси, спільні емоції: мовні перегони у відділенні Правобережне днем рідної мови! Гуртуймося в обороні та підтримці рідної мови!!!!!
Тиждень української мови і літератури в Регіональному центрі професійно-технічної освіти №1 м.Кременчука триває! 20.02.2024 викладачки української мови і літератури Корчукова Маргарита і Горіславець Людмила в онлайн-режимі провели мовні перегони: свято єднання та незламності українського духу!
Штучний інтелект привітав учасників зі святом, розповів про важливість знання мови для майбутнього, побажав юнакам і дівчатам успіхів та перемоги.
Своє вміння володіти рідною мовою, креативність та кмітливість, командний дух учні продемонстрували в конкурсах «Унікальність рідної мови», «Мовний щит», «Словниковий детектив», «Фразеологічний калейдоскоп», «Літературний вернісаж», «Мовні перегони». Атмосфера єднання, дружби та щирого захоплення українським словом була заряджена емоціями та азартом. Найактивнішими учасниками стали: Марченко Анна, Довбня Олександра, Калошина Августина, Запорожець Наталія, Антипочкіна Софія (центральне відділення); Мороз Валерія, Губа Мирон, Пігарьова Анастасія, Вовнянко Дар’я, Щербаков Кирило (правобережне відділення) Дякуємо всім за активність, знання та любов до рідної мови!
З Днем рідної мови!
Гуртуймося в обороні та підтримці української мови!
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-20_16-32-32-948.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-20_15-57-28-567.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-20_15-47-46-848.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-20_15-44-35-383.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-20_15-45-01-958.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-20_15-46-44-353.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-20_15-44-25-778.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-20_15-39-28-241.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-20_15-36-50-063.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-20_15-36-46-696.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-20_15-36-46-170.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-20_15-34-59-397.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-20_15-34-13-426.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240220_093153.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240220_091019.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240220_083445.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240220_085122.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240220_083440.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240220_082354.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240220_081940.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240220_080937.jpg)