Кулінарна майстерня «Господарочка»
На цьому тижні у відділенні РЦ ПТО №1 м. Кременчука гостинна кулінарна майстерня «Господарочка» приймала в себе учнів Кременчуцької гімназії № 9 та ліцею № 6. Кулінарні майстер-класи для дітей від «Господарочки» – це не просто заняття на кухні. Це справжня кулінарна пригода, де діти занурюється в світ смаку, творчості, вікторин, екскурсій і незабутніх вражень. Досвідчені майстри виробничого навчання Левицька В.О., Мирошниченко С.М., Драбенко Н.М. допомагають відкрити дітям світ професій, створити неймовірні кулінарні шедеври власноруч. Дякуємо й до нових зустрічей!
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/03/IMG-0f9ae891c988c40fd3b4f6acfb6e1931-V.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/03/IMG-2d9983d665f641e66358ed89423374dc-V.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/03/IMG-1ed5fd1e4dda7283f55836656ccd9dae-V.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/03/IMG-8dde2b1a1d14dc17e34e7f44f4245345-V.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/03/IMG_20240306_145228.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/03/IMG_20240306_145512.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/03/IMG-400b83428386afb1a291c6f68f242d61-V.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/03/IMG_20240306_144444.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/03/IMG_20240306_144057.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/03/IMG_20240306_140506.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/03/IMG_20240306_140225.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/03/20240305_143618.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/03/20240305_142201.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/03/20240305_140009.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/03/20240305_141252.jpg)