Майстер-клас для абітурієнтів 20 березня 2024 року у відділенні Регіонального центру професійно-технічної освіти майстри виробничого навчання Сердюк В.О. та Тищенко В.І. провели для учнів Садківського ліцею майстер-класи по виготовленню інвентарю для городу.
Учні дізналися багато цікавого про професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів», «Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах», отримали позитивні емоції та незабутні враження.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/03/IMG_20240320_083717.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/03/IMG_20240320_083552.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/03/IMG_20240320_083321.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/03/IMG_20240320_081928.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/03/IMG_20240320_081625.jpg)