Школа педагогічного перезавантаження: перезапуск креативності! 27 березня у РЦ ПТО №1 м. Кременчука відбулося засідання Школи педагогічного перезавантаження.
Наші неймовірні, креативні спікери, Васильєв Денис, Безклинська Катерина, Тристан Олеся, поділилися секретами дизайнерських підходів до створення відео, а також провели захоплюючу практику з монтажу за допомогою редактора. Формат заходу – змішаний. Що ж вдалося зробити? Отримати заряд натхнення та нових ідей, пзнайомитися з актуальними трендами у створенні відеоконтенту, навчитися використовувати дизайнерські прийоми для візуального оформлення відео, опанувати базові навички монтажу. Дякуємо всім учасникам за активність та неперевершений вайб!
#РЦПТО1 #Кременчук #педагогіка #перезавантаження #відео #креативність
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/04/IMG_20240327_145440.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/04/IMG_20240327_154236.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/04/IMG_20240327_145424.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/04/IMG20240327141935.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/04/IMG20240327144237.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/04/IMG20240327141952.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/04/IMG20240327150848.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/04/IMG20240327144438.jpg)