Всесвітній день водних ресурсів Щороку 22 березня, за офіційним рішенням Генеральної Асамблеї ООН, починаючи з 1993 року, вся міжнародна спільнота відзначає Всесвітній день водних ресурсів (Всесвітній день води). Цього року його темою є «Вода для миру», яка зосереджена на важливій ролі води в стабільності та процвітанні світу. Адже для України ця тема є актуальною. Викладач хімії та біології Стірманова О.В. разом з групою КМ-23-3в провела захід, на якому здобувачі освіти повторили властивості води, біологічне значення, дізналися багато цікавих фактів про воду, пригадали прислів’я та приказки, які пов’язані з водою, виконали вікторину, склали сенкан.
Обговорили питання щодо раціонального використання водних ресурсів. Також здобувачі освіти навчального закладу долучилися до фотоквесту «Вода».
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/03/Kryvtsun.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/03/photo_5469989964033939182_y.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/03/photo_5469989964033939180_y.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/03/Struzhko.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/03/photo_5469989964033939187_y.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/03/photo_5469989964033939161_y.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/03/22-bereznya-Vsesvitnij-den-vody.jpg)