29 квітня у відділенні РЦ ПТО №1 м. Кременчука до Міжнародного дня танцю пройшла святкова руханка для юнаків та юначок навчального закладу. Для підняття настрою та привітання іменинників до учнів завітав гість – пес Патрон!
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/07/Screenshot_20240702_103628_Chrome-350x235.jpg)
Основне меню →
Додаткове →
29 квітня у відділенні РЦ ПТО №1 м. Кременчука до Міжнародного дня танцю пройшла святкова руханка для юнаків та юначок навчального закладу. Для підняття настрою та привітання іменинників до учнів завітав гість – пес Патрон!
Схожі записи: