Століттями історію вершили чоловіки, але за кожним навіть сильним воїном, стояла жінка – його Мати. Материнська любов і слова, залишаються в душі людини на все життя.
Напередодні Міжнародного Дня матері, 10 травня 2024 року учасники художньої самодіяльності відділення РЦ ПТО №1 м. Кременчука зібралися у теплій , затишній , дружній атмосфері , щоб привітати найріднішу для кожного з нас людину – свою матусю.
Дякуємо нашим захисникам за можливість привітати матерів. Вітаємо кожну маму наших воїнів зі святом і дякуємо за виховання справжніх чоловіків , патріотів своєї країни. З побажаннями миру , любові, радості, безмежного жіночого щастя, родинного тепла і затишку, члени учнівського самоврядування подарували присутнім чудові музичні номери та символічні мішечки щастя.
Віримо в Перемогу! Слава Україні! Героям Слава!
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/05/IMG_20240510_145558.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/05/IMG_20240510_145252_868.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/05/IMG_20240510_144949.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/05/IMG_20240510_144651_646.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/05/IMG_20240510_144650_676.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/05/IMG_20240510_144618_426.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/05/1715343242538.jpg)