З метою проведення профорієнтаційної роботи, зацікавленості випускників шкіл із робітничими професіями майстри виробничого навчання, викладачі та здобувачі освіти Правобережного відділення РЦ ПТО №1 м. Кременчука відвідали Лутовинівську гімназію.
Під час зустрічі учні дізналися про професії, які готує освітній заклад. Для учнів 8-9 класів було проведено майстер-клас по оздобленню пряників. Вчителі та учні гімназії із задоволенням розмалювали та дегустували смаколики.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/05/IMG-d76beea16e440e3a209eda0c299ca7d8-V.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/05/IMG-aa609dcdbcf37e81b88393d34f019dc0-V.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/05/IMG-764f1b70ca258da6c4e41355315199f8-V.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/05/IMG-37c06961be07a69400a29936f0dccc09-V.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/05/IMG-55b17df568bc178c1db0e9a44a3d4b74-V.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/05/IMG-5c021f8fcc466b01e10938e9ad5bd6ac-V.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/05/IMG-223b5b89c3e3015bc21876078400bfd9-V.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/05/IMG-1f61b9f5a1f1e0dcbd8606d305657c22-V.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/05/IMG-17930e7e436de5ff551e1d7af2ac0ef6-V.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/05/IMG-07c54ddbf788b958ec1a0f7e14a8f672-V.jpg)