16 травня 2024 року відбулася наступна зустріч представника від проєкту «Зупинка: Я» психологині Марини Ковтун із викладачами РЦ ПТО № 1 м. Кременчука.
Проєкт “Зупинка: Я” впроваджується громадською організацією «Центр психологічної допомоги «Конфіденс» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Психолог провела групове заняття з використанням елементів казкотерапії. Техніка «Казка як ресурс» допомагає дослідити шаблони поведінки, життєві стратегії, з’ясувати, чи є вони корисними для досягнення цілей; визначити, які поведінкові патерни заважають нам у здійсненні мрій, бажань та потреб, дійти висновку про можливість зробити їх нашою силою та нашим ресурсом.
Цей вид роботи дає змогу глибше розібратися в собі, активізувати внутрішні ресурси, програти основні життєві ситуації в «захищеному режимі» посередництвом казки.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/05/0-02-05-70305efe71ad4240e1cca15dd3e22995b1fca3baaf9cd445b41aecfea922c7eb_fdfac77f4dfc5768.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/05/0-02-05-00272bb6f62df2835ce813068c16c35b3faf1448d17e650d5f0a874e54cd8951_f71db9e6e87defb8.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/05/0-02-05-46df6ca8f871a160757440c97d0ce44bd37f8e1c5d47a4338e0417e3d8f694b8_32530de208147e5b.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/05/0-02-05-6cd465aff6cc51c9ad00b5dd58ebb4a9e35eebe6e9af3bfdd2f389c45954a6ca_645b3a5368458183.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/05/0-02-05-2e2fc30001565c7406d341e04878f00ee14db595c8a26f0fbafcb3d88d3eb03f_8f7e0641075b13ac.jpg)