Основне меню →

Додаткове →

З нагоди Міжнародного дня кухаря та кулінара і відповідно до плану тижня професій громадського харчування майстрами виробничого навчання та учнями груп кухарів був проведений спільний благодійний ярмарок, кошти з якого підуть на допомогу ЗСУ.

Всі бажаючі мали змогу придбати для себе та своїх рідних смачні кондитерські та хлібобулочні вироби власного виробництва. Дякуємо ЗСУ за можливість проведення подібних заходів. Разом до Перемоги!

Схожі записи:

З0 липня 2025 року з 16:00 до 20:00 м. Кременчук та м. Полтава заплановано проведення фізкультурно-оздоровчого заходу „Активні парки — Шлях до перемоги”, присвячений до Дня спільнодії „Формула стійкості та відновлення; „Ти як?”, у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як” м. Кременчук та м. Полтава