ГО «Прогресильні»
«7 днів прогресильності. Створюємо сучасне освітнє середовище» – насичений, корисний, прогресильний курс від ГО «Прогресильні» – підкорений.
з 9 по 15 жовтня щодня відбувалися зустрічі з модераторами, спікерами заходу, активними колегами. Теми – актуальні, практичні; спікери – креативні, цікаві; модератори – мотивовані. У колі однодумців та прогресильних освітян комунікували щодо організації сучасного освітнього середовища.
У моїй скарбничці цінний сертифікат – дякую ГО «Прогресильні»
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/2.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/4.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/Korchukova-MargarytaPK-123-7-dniv-progresylnosti_page-0001.jpg)