Основне меню →

Тиждень загальноосвітніх дисциплін у Регіональному центрі професійно-технічної освіти № 1 м. Кременчука вийшов на фінішну пряму!

У відділенні № 1 цього дня пройшов відкритий урок фізичної культури і здоров’я в групі СК-6 на тему «Волейбол», який провів викладач Литвиненко Руслан Олексійович. Незважаючи на те, що сучасна молодь все більше захоплюється комп’ютерними іграми, та волейбол належить до тих видів спорту, який полюбляють і юнаки, й дівчата. Тож весело, енергійно, активно, емоційно пройшов урок, а головне – сприяв розвитку мотивації до занять фізичною культурою і спортом.

Максюк Едуард Андрійович серед учнів групи СК-9 провів фізичну вікторину «Знавці фізики». Юнаки та дівчата взяли участь у ряді конкурсів, серед яких капелюх знань, розшифровка термінів, поле чудес тощо. Команда «Енштейни» перемогла в команди «Галілео», але всі залишилися задоволені цікавим змаганням.

Цього дня викладач англійської мови Касьяненко Вікторія Едвардівна провела позакласний захід у формі брейн-рингу «Три листи до англійців». Учні групи СК-7 вправлялися в знанні іноземної мови та основних відомостей про Великобританію.

У відділенні № 2 під гаслом «Література кожного народу – це найкраще дзеркало його життя» пройшов літературний турнір « У пошуках істини». Учні груп № 1 та № 2 активно змагалися, приймаючи участь у цікавих конкурсах, демонстрували свої знання, творчість та артистичність. Учні та глядачі поринули у безмежний світ художньої літератури, прихопивши з собою гарний настрій та купу позитивних емоцій.

Залишити відповідь

Share on print
Share on facebook
Share on google
Share on odnoklassniki
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email