15 листопада в м. Полтава проходив XV обласний конкурс вокалістів серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Срібна підкова», в якому взяли участь талановиті учні нашого навчального закладу.
Чарівна Дяченко Владислава виконала «Пісню про Кременчук», автором якої є наша землячка Тетяна Плесіна, та зборола найвищу сходинку конкурсу, посівши І місце.
Богдан Білієнко, виконавши пісню «Чорнобривці», зумів переконати журі в щирості своїх почуттів та отримав ІІІ місце.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2018/11/IMG_20181115_155017.jpg)
Бажаємо Владиславі та Богдану подальших творчих успіхів!