Основне меню →

Вічні цінності людини: любов, повага, чесність, доброта, милосердя, взаємодопомога. Їх не придбаєш у магазині, ні в кого не позичиш, їх просто можна виховати в собі. Кожному під силу навчитися бути добрим, людяним, милосердним.

У РЦ ПТО № 1 м. Кременчука проведено акцію «Святий Миколай – ДІТЯМ », у якій взяли участь всі навчальні групи та працівники закладу. Було дуже приємно, що кожного дня до офісу Святого Миколая у РЦ ПТО №1 приносили подарунки. Зібрано багато солодощів, іграшок, одягу, канцтоварів, засобів гігієни, речей для малюків та підлітків.

Прагнення робити добрі справи – об’єднує! Так, добро об’єднало і наших юних чарівників, учнів групи 17 РЦ ПТО №1, які прийшли на допомогу Святому Миколаю, і власноруч виготовили та розписали новорічні пряники, приготували смачнющий зефір і наварили справжнього ароматного мармеладу. Всі кондитерські вироби виготовлені з натуральних, свіжих продуктів та приправлені любов’ю і добрими думками, аби Святий Миколай встиг відвідати як омога більше діточок, які потребують особливої уваги, і покласти їм під подушку смачний смаколик виготовлений з любов’ю і добром у серці

Дякуємо всім учасникам акції! Ми зробили добру справу! І хай кожна дитина в нашому місті у святковий день отримає подарунки, тепло, любов і хай завжди усмішки сяють на їхніх обличчях.

Залишити відповідь

Share on print
Share on facebook
Share on google
Share on odnoklassniki
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

Схожі записи: