29 січня 2019 року у центральному відділенні Регіонального центру професійно-технічної освіти № 1 м. Кременчука у рамках предметного тижня інформатики та математики відбулася інтелектуально-пізнавальна гра «Математик – 2019». Викладачі математики Васильєва Н.М. та Мєркулова І.С. запропонували учням І курсу цікавий турнір з алгебри та геометрії.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2019/02/1-8.jpg)
Команди групи № 12 («Люди ікс») та групи № 13 («Плюс на мінус») змагалися за право бути кращими математиками серед учнів першого курсу.
Майбутні слюсарі КВПіА та оператори технологічних установок виявляли свій інтелект, ерудованість, винахідливість та спритність у конкурсах «Представ себе», «Розминка», «Моя улюблена тема», «Анаграма (впорядкуйте букви у словах)». Командам активно допомагали їхні уболівальники.
Усім присутнім сподобалася математична руханка, учні запевнили, що використовуватимуть її щодня.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2019/02/ruhanka.jpg)
За підсумками гри перемогу здобула команда «Люди ікс». Проте, як зазначили члени журі, переможених сьогодні не було. Адже кожен присутній учень здобув для себе певний досвід.