Основне меню →

15 лютого 2019 року виповнюється 30-та річниця завершення виведення радянських військ із Афганістану.
З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у відділенні №2 Регіонального центру професійно-технічної освіти № 1 м. Кременчука 14 лютого 2019 року була проведена виховна година «Афганістан – біль в моїй душі». Учні дізналися про передумови введення у грудні 1979 року радянських військ до Афганістану, про трагічні для багатьох радянських родин десять років афганської війни, про кременчужан, які воювали у далекій чужій країні і навіки залишилися 20-річними юнаками. Зокрема, присутні довідалися про випускника відділення № 2 Олександра Власюка, який загинув у Афганістані 23 січня 1989 року, не доживши три тижні до закінчення війни. В актовому залі лунали  пісні та вірші про Афганістан, на екрані демонструвалися кадри афганської війни.
На виховну годину були запрошені гості: заступник начальника Крюківської районної адміністрації виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Віталій Корнієнко; голова ради ветеранів Крюківського району Бончук Петро Миколайович; Полковник козачого війська  Мельник Олексій Якович; старший сержант Коновалов Сергій Анатолійович; рядовий  автомобільного батальйону Афганістану  Яценко Сергій Борисович, члени ради ветеранів Крюківського району.

 Головною думкою їхніх виступів було те, що війна – це чорна смуга для людства, війна – це смерті й страждання, в першу чергу мирних людей.
Учні, педагоги та гості вшанували пам’ять загиблих у афганській війні хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника Олександра Власюка.
Ведучі всім присутнім побажали щастя, здоров’я, мирного, світлого та чистого неба.

Залишити відповідь

Share on print
Share on facebook
Share on google
Share on odnoklassniki
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email