Основне меню →

Квест-урок «Пошук скарбів» з предмету «Обладнання та апарати»

20 лютого 2019 року у центральному відділенні Регіонального центру професійно-технічної освіти № 1 м. Кременчука у рамках декади нафтохімічного профілю викладачем Мальченко І.О. був проведений КВЕСТ-урок «ПОШУК СКАРБІВ» з предмету «Обладнання та апарати», для учнів групи 3, які навчаються за спеціальністю «Оператор технологічних установок. Приладист».

 Група була поділена на дві команди: «Каталізатори», «Деемульгатори».

Це урок, на якому учням були запропоновані пошукові завдання у формі квесту. Необхідно було виконати різноманітні логічні дії, спрямовані на отримання кінцевого результату. Учні розмірковували над завданням, різнобічно оцінювали ситуацію, аналізували інформацію з точки зору значимості, важливості та необхідності застосування знань, умінь і навичок як оператори ТУ.

Емоційний процес, який був  пов’язаний із отриманням результатів і проходженням етапів квесту, сприяв кращому запам’ятовуванню інформації, яка була отримана на уроках спецдисциплін. Щоб виконати завдання учням  необхідно було залучити логіку і критичне мислення.

Команди  знаходили декілька способів розв’язання проблемних ситуацій, визначали найбільш раціональні варіанти відповідей, обґрунтовували свій вибір, а  робота в команді  показала  дружність колективу,  взаємодопомогу та взаємоконтроль.

Квест – урок  сподобався,  а участь в ньому підвищила мотивацію  до навчання, самоорганізації та особистісну самооцінку учні.

Залишити відповідь

Share on print
Share on facebook
Share on google
Share on odnoklassniki
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

Схожі записи: