23 квітня 2019 р. в актовому залі закладу психологом Бурдак Елеонорою Федорівною проведений захід з тематики проституцій та торгівлі людьми. На заході були присутні учні першого та другого курсів, викладачі, майстри в/н. Діти та педколектив переглянули навчальний просвітницький фільм “Станція призначення – життя” та були залучені до обговорення основної тематики фільму. Обговорили важливі та суперечливі питання щодо можливих ризиків потрапляння у ситуації торгівлі людьми, особистої відповідальності. Учні отримали корисну інформацію щодо легального та нелегального перебування за кордоном з метою навчання, праці та відпочинку.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/07/Screenshot_20240702_103628_Chrome-350x235.jpg)