Учні групи СК-8 відділення №1 РЦ ПТО №1 м. Кременчука: Писаренко Микита, Ігнат’єва Вероніка, Бєлашова Діана, Хуголь Вікторія, Чорновол Юлія успішно проходять виробничу практику в кафе «П’ятниця», «Пиріжкова», гриль-барі «На дровах». Використовуючи знання, отримані в навчальному закладі, учні з завзятістю поринули у реальний світ обраної ними професії. Майстер виробничого навчання Лавринюк Наталія Павлівна та Литвинова Ганна Борисівна почули від власників закладів лише схвальні відгуки про роботу учнів.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/07/Screenshot_20240702_103628_Chrome-350x235.jpg)