Основне меню →

Спільно з ювенальною превенцією проводимо правопросвітницьку роботу в навчальному закладі

          3 жовтня 2019 року провідний інспектор Крюківського районного відділу пробації Оксана Моріна разом з інспектором ювенальної превенції відділення поліції №1 капітаном поліції Романом Сорокіним провели профілактичне заняття із здобувачами освіти відділення № 2 РЦ ПТО № 1 м. Кременчука

          На початку зустрічі завідувач відділення окреслила коло питань правового характеру, що виникають в ході навчального та виховного процесів. Відповідаючи на них,  Роман Сорокін проінформував молодь про підстави притягнення неповнолітніх до адміністративної та кримінальної відповідальністі,  з якого віку вона настає, які види стягнень та покарань застосовуються до неповнолітніх. Працівник пробації розповіла про завдання служби пробації в роботі з неповнолітніми, які вступили у конфлікт із законом, та методів соціально-виховної роботи, спрямованої на допомогу у поверненні до законослухняного способу життя. Зупинились також на проблемі булінгу, розібралися в його ознаках та проявах, передбаченій за нього відповідальності. Закріпили отриману інформацію в процесі гри «Чи дозволено?», під час якої з`ясували помилки та пробіли в знаннях та попрацювали над ними.

«Активність підлітків, яку вони проявили під час заняття, задаючи безліч питань, підтримуючи дискусію, висловлюючи свої думки – ознака  того, що правові питання мають місце в їхньому повсякденному житті. Володіння інформацією – це той ресурс, який застереже від порушення закону, допоможе дітям прийняти вірне рішення в проблемній ситуації», – впевнена провідний інспектор Крюківського районного відділу Оксана Моріна.

Залишити відповідь

Share on print
Share on facebook
Share on google
Share on odnoklassniki
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

Схожі записи: