Основне меню →

Декада бібліотек “Для вас відкриті наші двері і серця”

У відділеннях 1 та 2  Регіонального центру професійно-технічної  освіти № 1 м. Кременчука  з 30 вересня по 10 жовтня пройшла декада бібліотек, гаслом якої стали слова «Для вас відкриті наші двері і серця».

Бібліотекар Бондаренко Лариса Петрівна провела ряд заходів, спрямованих на популяризацію бібліотечно-бібліографічних знань серед учнів-читачів, посилення ролі бібліотеки у відродженні читання як духовної потреби: літературний подіум «Літературні постаті в сучасній Україні», інформаційну годину «Скарбниці мудрості людської», бібліотечний урок «Бібліографія – компас у книжковому морі». Протягом декади працювали книжкові виставки «Український книгозбір» та «Співець героїзму» (до 205-річчя від дня народження М.Ю. Лермонтова).

До дня бібліотекаря працівники цієї почесної професії ЗП(ПТ)О м.Кременчука провели на базі ВПУ №7 засідання-семінар «Літературний десерт». Колеги-бібліотекарі із задоволенням спілкувалися, ділилися враженнями та професійним досвідом.

Лариса Петрівна творчо підійшла до організації й проведення декади бібліотек. 10 жовтня бібліотекар презентувала інформаційний буклет «Неперевершений майстер сміху» (до 130-річчя від дня народження  Остапа Вишні).

Протягом бібліотечної декади Бондаренко Л.П. доводила здобувачам освіти, що книга спонукає людей на хороші справи, вчинки, будить любов до прекрасного, до творчих пошуків, запалює в серцях вогник щирого зацікавлення, пробуджує потяг до знань.

Залишити відповідь

Share on print
Share on facebook
Share on google
Share on odnoklassniki
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email