Основне меню →

Розпочався тиждень гуманітарних предметів! Мовознавча афіша «Рідну мову люби, поважай, вивчай, знай»

З 4 листопада у Регіональному центрі професійно-технічної освіти №1 м.Кременчука у відділеннях   № 1 та № 2 розпочався тиждень гуманітарних предметів. Викладачі Корчукова М.Ю., Горіславець Л.Л., Козловська Н.В. першого дня познайомили учнів із запланованими заходами і поставили перед юнаками та юнками завдання долучитися до їх проведення.

4 листопада  у  відділенні № 1 розпочала тиждень мовознавча афіша «Рідну мову люби, поважай, вивчай, знай», на якій учні груп СК-7 та СК-6 дискутували з приводу мовного сміття, лихослів’я,  переглянули відео щодо даного питання та стали учасниками конкурсів, присвячених збереженню чистоти української мови. Здобувачі освіти відповіли на головне питання заходу: що я можу зробити для рідної мови. А переможцями змагань стали Лобода Альона та Коваль Данило.

5 листопада учні групи СК-10 РЦ ПТО № 1 м.Кременчука відділення № 1 спробували засмачити свою мову. Саме цього дня пройшла мовознавча вікторина «Я знаю українську мову», яку провела викладач Корчукова М.Ю.Здобувачі освіти відкрили для себе красу рідного слова.

Залишити відповідь

Share on print
Share on facebook
Share on google
Share on odnoklassniki
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email