Основне меню →

Зустріч із поетесою Баранюк-Афанасьєвою Раїсою Семенівною

6 листопада в рамках тижня гуманітарних предметів у відділенні № 1 РЦ ПТО № 1 м. Кременчука відбулася поетична година – зустріч із поетесою, колишньою викладачкою нашого закладу освіти Баранюк-Афанасьєвою Раїсою Семенівною. Авторка кількох збірок, Раїса Семенівна прочитала поезію, зрозумілу й близьку молоді: про кохання, природу, батьків, батьківщину. Особливо, цікаво, незвичайно для юнаків та дівчат зазвучали вірші про математику, бо математик і лірик злилися в душі цієї жінки.

Здобувачів освіти зворушила також розповідь про те, що Раїса Семенівна ще з перших днів війни написала лист-звернення до Путіна В.В. від матерів України. Пізніше був ще один лист, волонтерська діяльність та активна життєва позиція завжди…

А ще на заході читали свої вірші й учениці групи СК-8 Ігнатьєва В. та Чорновол Ю.

До тижня гуманітарних предметів долучилася й бібліотекар Регіонального центру професійно-технічної освіти № 1 м. Кременчука Бондаренко Лариса Петрівна, яка цього дня провела відео-годину «Віртуоз гумору Остап Вишня». Учні групи СК-7 більше дізналися про майстра усмішок: прослухали розповідь, переглянули презентацію, буклет та відеоролик. Дівчатам та юнакові було цікаво, адже ці знання вони зможуть використати на ЗНО.

Залишити відповідь

Share on print
Share on facebook
Share on google
Share on odnoklassniki
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email