Основне меню →

Самоосвіта педагогічного колективу РЦ ПТО №1 м. Кременчука

Змінюйтесь!

Щоб  бути цікавими  в очах  своїх учнів! Щоб  іти в ногу з часом!  Щоб не відставати, а рухатися вперед, щоб не зупинятися, досягнувши вершини, а підійматися вище.

Наразі для педагогічних працівників відділення № 1, 2 Регіонального центру професійно-технічної освіти №1 не стоїть питання: чи потрібна самоосвіта?

Мотивацією для саморозвитку та самовдосконалення є розуміння простих сьогодні істин:  самоосвіта – це потреба, що  захищає викладача, майстра виробничого навчання  від інтелектуального зубожіння, це усвідомлений процес пізнавальної діяльності, це постійний пошук, зростання.

Тому педагогічний колектив закладу освіти постійно перебуває у творчому пошуку форм, методів, засобів, можливостей  для підвищення своєї кваліфікації.

Так, у січні 2020 року:

Кукурузенко А.І., Корчукова М.Ю., Горіславець Л.Л., Лебедєва О.М.  працювали на Національній онлайн-платформі з цифрової грамотності та отримали сертифікати за проходження 6-годинного курсу «Цифрові навички для вчителів»;

Порхун Л.С., Драбенко Н.М., Балим К.М. – пройшли курси на платформі масових відкритих онлайн-курсів Prometheus, отримавши сертифікати; 

Корчукова М.Ю., Козловська Н.В. взяли участь у двох вебінарах, організовани журналом «Зарубіжна література в школах України», отримали сертифікати;

Кукурузенко А.І., Корчукова М.Ю. отримували знання на вебінарах освітнього вебресурсів «Всеосвіта» та «На урок».

Сучасні формати освіти можуть не тільки конкурувати, але і доповнювати один одного. Сьогодні можна вчитися із задоволенням, різними шляхами, і кожен вибирає собі найбільш прийнятний.

Залишити відповідь

Share on print
Share on facebook
Share on google
Share on odnoklassniki
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email