21 жовтня 2020 року проведено урок виробничого навчання з учнями ІІ курсу групи СК-10 під керівництвом майстра в/н Порхун Лесі Сергіївни. Учні закріпляли та вдосконалювали свої знання, навички та вміння при приготуванні напівфабрикатів з риби для страви: “риба в тісті”, “риба, смажена у фритюрі”, “трубочки рибні” та при приготуванні натуральної січеної маси з риби та напівфабрикатів з неї: “січеників, товчеників, ковбасок рибних”.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/07/Screenshot_20240702_103628_Chrome-350x235.jpg)