Смачні, запашні, гарні та пухкі вийшли вироби з дріжджового тіста в учнів 3 курсу групи СК-8. Юнаки та дівчата закріплювали та вдосконалювали свої вміння та навички на уроці виробничого навчання під керівництвом майстра в/н Саути Раїси Миколаївни.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/07/Screenshot_20240702_103628_Chrome-350x235.jpg)
Основне меню →
Додаткове →
Смачні, запашні, гарні та пухкі вийшли вироби з дріжджового тіста в учнів 3 курсу групи СК-8. Юнаки та дівчата закріплювали та вдосконалювали свої вміння та навички на уроці виробничого навчання під керівництвом майстра в/н Саути Раїси Миколаївни.
Схожі записи: