28 вересня 2021 року педагогічний та учнівський колективи правобережного відділення РЦ ПТО № 1 м. Кременчука прийняли участь у святковому заході з нагоди відзначення 450 річниці від дня заснування м. Кременчука та 78-ї річниці визволення його від нацистських загарбників “Живу, люблю і дихаю тобою моє найкраще місто на землі!” На святі представлені композиції з овочів, виготовлені у техніці “карвінг”, флористичні поробки і смачна та ароматна випічка. Гостей заходу вітали вокальні колективи навчального закладу “Мальви” та “Промінь”.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/07/Screenshot_20240702_103628_Chrome-350x235.jpg)