Здобувачі освіти ІІІ курсу групи К-19-3в на уроці виробничого навчання під керівництвом майстра в/н Порхун Л.С. готували дріжджове безопарне тісто та вироби з нього: ватрушки, рулети, рогалики, кулеб’яку, пиріжки печені з різними начинками та фаршами, плюшки, піци та пироги. Закріплювали та вдосконалювали свої знання, вміння та навички в процесі виконання технологічних операцій. Професійно, творчо та натхненно працювали над створенням своїх, індивідуальних та неповторних кондитерських смаколиків.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/07/Screenshot_20240702_103628_Chrome-350x235.jpg)