21 червня 2022 року вчителі, батьки, гості зібрались у відділенні РЦ ПТО № 1 м. Кременчука з нагоди особливого свята, якого немає в жодному календарі.
На ньому зустрічі, біль розлуки і світлі надії, сум розставання з друзями і радість зустрічі з майбутнім. Закінчення закладу освіти сьогодні святкували випускники групи СО-20-2в “Садовод. Озеленювач”, які тепер впевнено підуть у самостійне життя.
Привітання заступника директора з НВР Слюсаренко Світлани Василівни, майстра в/н Баранець Вікторії Василівни, викладача Моцуна Петра Леонтійовича надовго запам’ятаються випускникам.
А на згадку кожен з них отримав сувеніри та грамоти.
Учасники художньої самодіяльності прикрасили свято музичними номерами.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/06/7-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/06/5-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/06/4-3.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/06/3-2.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/06/9-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/06/2-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/06/10.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/06/11-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/06/8.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/06/1-2.jpg)