Вітаємо Дар’ю Ворону з призовим місцем у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі!
26.06.2022 року відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс «ЗлатаФест. Золоті таланти України».Учасниця вокальної студії «Гармонія» Регіонального центру професійно-технічної освіти №1 м. Кременчука Дар’я Ворона посіла ІІІ призове місце у номінації «Естрадний вокал». Дар’я виконала твір «Пісня Українська» (сл. та муз. Т. Денисюк).
Щиро вітаємо та бажаємо подальших творчих успіхів і нових досягнень!
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/07/Zlata-fest-dyplom_podyaka_page-0007-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-06_13-21-16.jpg)