Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/09/IMG_20220922_215746_384.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/09/IMG_20220922_215743_887.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/09/IMG_20220922_215740_883.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/09/IMG_20220922_215738_185.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/09/IMG_20220922_215734_015.jpg)