14.09.2022 у відділені Регіонального центру професійно-технічної освіти № 1 м. Кременчука проведено шахово-шашечний турнір серед груп СО-22-2в та С-22-2в І курсу, присвячений Дню фізичної культури та спорту.
Здобувачі освіти з величезним задоволенням та ентузіазмом змагалися у шахово-шашечних турнірах. Переможці та учасники спортивного свята були нагороджені грамотами, подарунками та солодощами.
В заході приймала учать заслужений тренер України Козлова Вікторія Михайлівна.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/09/IMG_20220914_110144.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/09/IMG_20220914_110351.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/09/1663151035645-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/09/1663151104542-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/09/IMG_20220914_110221.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/09/IMG_20220914_100407-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/09/IMG_20220914_095008-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/09/IMG_20220914_111559_1-2.jpg)