У групі ПС-21-3 04.10.2022 року проведено виховну годину на тему: “У світі бракує на всіх доброти, бо є безпритульні собаки й коти”.
Мета: Ознайомити з поняттям добра і зла, ласки, байдужості, жорстокості; розвивати духовно-моральне мислення; сприяти вихованню бажання творити добро, співчуття до безпритульних тварин; здатність засуджувати жорстокість, байдужі вчинки.
Учні відчули непростий шлях всіх волонтерів і людей, які допомагають безпритульним тваринам. Кожна людина несе відповідальність за домашню тварину і її доля залежить лише від її господаря.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/10/20221004_083248.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/10/20221004_083237.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/10/Screenshot_20221004-081927_Teams.jpg)