4 жовтня у групі ПВ-22-3 відбувся урок доброти присвячений Всесвітньому дню захисту тварин. Під час виховної години учениці обговорювали принципи гуманного та дбайливого ставлення до тварин; поглибили знання про собак та котів, та актуальну на сьогодні проблему безпритульних тварин в Україні; закріпили знання про відповідальність за жорстоку поведінку з тваринами. Дівчата розповіли про своїх домашніх улюбленців, стали учасниками “Хвостатої вікторини”.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/10/GridArt_20221003_222139956-2.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221004_094805-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/10/IMG-8e4fab1b914bdee2312f9fdf0c11cca8-V.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/10/IMG-bf9a5815fb73163c7f3d866c17945c7f-V.jpg)