15.11.22 у рамках проведення тижня відділення професій сфери послуг та малочисельних професій був проведений майстер-клас майстром виробничого навчання Бойко О.В. «Укладання волосся гарячим способом. Техніка виконання та фіксування» для учнів гр. ПВ-20-3в. Цікавий, пізнавальний захід, на якому було продемонстровано різні способи і техніки укладання волосся гарячим способом, майбутні перукарі дізналися про багато корисних порад щодо створення жіночих зачісок швидко та професійно!
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/11/IMG_20221115_122735.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/11/IMG_20221115_122658.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/11/IMG_20221115_122020.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/11/IMG_20221115_112310.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/11/IMG_20221115_111941.jpg)