17.11.22 у рамках проведення тижня професій сфери послуг та малочисельних професій був проведений майстер-клас майстром виробничого навчання Мирошниченко С.М. для учнів МА-22-3в на тему: «Приготування крюшонів». На заході дізналися про історію виникнення цього змішаного напою, продемонстовано процес приготування, порціонування та оформлення. Дегустація приготовленого крюшону нікого не залишила байдужим!
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/11/1-1-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/11/3-1-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/11/4-1-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/11/5-1-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/11/6-1-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/11/7-2.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2022/11/8.jpg)