Уже вдруге викладачки РЦ ПТО №1 м. Кременчука долучилися до всеукраїнського конкурсу на кращий гендерочутливий СТЕМ-урок. Цьогоріч позмагалися з 107 педагогічними працівниками з усієї України і ввійшли до 20 фіналістів. Корчукова Маргарита і Мєркулова Ірина запропонували на розгляд журі бінарний СТЕМ-урок з української літератури і фізики «Сміливі завжди мають щастя», Учень/ниці занурювалися в текст роману Івана Багряного «Тигролови» та проводили математичні розрахунки, пригадували теорію ймовірності, розраховували енергію, знайомилися з тепловими процесами. 17.02.2023 на фінальній зустрічі панувала творча атмосфера СТЕМ-технологій, учасник і учасниці презентували свої роботи. Конкурс подарував присутнім цінний досвід, корисні знання, креативні ідеї на майбутнє.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/02/6.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/02/4.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/02/7.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/02/8.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/02/9.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/02/11.jpg)