Освітній проєкт «МАРАФОН ДОБРИХ СПРАВ» РЦ ПТО №1 м. Кременчука долучилися до Марафону добрих справ від Національного банку України, який проходив із 29 листопада до 19 грудня 2022 року. Марафон добрих справ – це освітня ініціатива, де діти та молодь навчаються благодійництву, роблять добрі справи та діляться ними в соціальних мережах. Ініціатива покликана заохочувати дітей до добрих справ та підвищувати культуру благодійності серед молодого покоління.Навчальний заклад отримав Грамоту за активну участь у всеукраїнській освітній ініціативі «Марафон добрих справ», високу громадську позицію, допомогу тим, хто цього потребує та вагомий вклад у підвищення культури благодійності серед молоді.
#МарафонДобрихСправ #ЩедрийВівторок
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20230219_101143_418.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20230219_101142_944.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20230219_101143_670.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20230219_101143_134.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20230219_101143_383.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20230219_101143_227.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20230219_101143_411.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20230219_101142_959.jpg)