Нації вмирають не від інфаркту.
Спочатку їм відбирає мову (Ліна Костенко)
21 лютого в Україні та світі відзначають Міжнародний день рідної мови. Для педагогічних працівників і здобувачів освіти Регіонального центру професійно-технічної освіти № 1 м.Кременчука наша прекрасна, милозвучна і багатогранна українська мова набула нині по-справжньому нового й надважливого значення, для нас це не просто набір слів, а й могутня зброя у боротьбі з ворогом.
Тож сьогодні об’єдналися навколо щирого українського слова юнаки і дівчатка груп К-21-3в і К-22-3, ЦЕНТРАЛЬНЕ і ПРАВОБЕРЕЖНЕ відділення позмагалися за право називатися «Знавцем рідної мови». Викладачки української мови Корчукова Маргарита і Горіславець Людмила, класний керівник Черненко Людмила розповіли про свято, провели вікторину та командну гру.
Знавцями рідної мови стали: МАНЖОС АНАСТАСІЯ, СИДОРОВ ДАМІР, БОНДАРЕНКО КРИСТИНА (група К-21-3в), ЄРШОВ ВОЛОДИМИР, БОЧКО ТЕТЯНА (група К-22-3). А в командній грі перемогла дружба, бо всі здобувачі освіти виконали завдання і зібрали пазли-вітання з Днем рідної мови.
Наша мова – це наша зброя, це кордон, це ДНК нації. Цінуймо щире українське слово! Учімо рідну мову!
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/02/zobrazhennya_viber_2023-02-21_10-41-23-811.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/02/6-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/02/5.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/02/4-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/02/3-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/02/2.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/02/1-1.jpg)