На жаль, війна стала для нас реальністю, в якій ми сьогодні живемо. Нова реальність диктує нові правила життя. Тепер одне з найважливіших завдань – навчити учнів правилам безпеки, які допоможуть зберегти життя. 07.03.2023 року викладач захисту України Манаєнко В.І провів у групі МА-22-3в інформаційну годину «Власна безпека сьогодення». Здобувачі освіти разом з викладачем та медичною сестрою Шаблій А.О мали змогу продемонструвати та закріпити навички, здобуті на уроках та під час позакласних занять з надання першої домедичної допомоги.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/Manayenko5.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/Manayenko-4.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/Manayenko-3.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/Manayenko-2.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/Manayenko-1.jpg)