07.03.2023 н.р. здобувачі освіти групи ПС-21-3 провели позакласний захід “Кольоропис долі життя і творчості Тараса Шевченка”. Учні активно долучилися до літературної подорожі, аналізували життя і творчість видатного Тараса Шевченка. На прикладі життя й діяльності Кобзаря здобувачі освіти виховували любов до рідної землі, свого народу, мови й культури, усвідомили власну роль й відповідальність в майбутньому за долю нашої держави. Викладач Буренкова Т.М.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/FB_IMG_1678210639406.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/FB_IMG_1678210636847.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/FB_IMG_1678210633189-1.jpg)