Позакласний захід «Величне слово Кобзаря»Традиційно на початку березня У РЦ ПТО №1 м.Кременчука проводять заходи до дня народження Тараса Шевченка. 07.03.2023 Романова О.О. знайомила учнів з творчістю та особистістю великого українського поета, геніального митця – новатора, найвидатнішого майстра живопису і графіки минулих століть. Могутня сила його таланту безсмертна, а гострота і пристрасність його слова, пісенність його віршів відзначена самовідданою любов’ю до своєї Батьківщини, до свого народу. Минають дні, віки, стираються написи на камені, тліють книги, руйнуються будівлі, але слово Шевченка – живе і вічне.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/zobrazhennya_viber_2023-03-07_09-01-46-687.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/zobrazhennya_viber_2023-03-07_09-01-46-803.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/zobrazhennya_viber_2023-03-07_09-01-47-033.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/zobrazhennya_viber_2023-03-07_09-01-47-165.jpg)